zámková dlažba - pokládka dlažby - ceník - pokládka zámkové dlažbyzámková dlažba - pokládka dlažby - ceník - pokládka zámkové dlažby
Úvod - dlažby - pokládka dlažbyÚvod - dlažby - pokládka dlažby

OFFICE: Tovární 1200, 769 01 Holešov

mobil: 702 593 156
zámková dlažba - pokládka dlažby - ceník - pokládka zámkové dlažby


O firmě - zámková dlažba - pokládka zámkové dlažby - pokládka dlažby - ceník


Jmenuji se Jenda Sklenář a rád bych Vám osvětlil náš postoj k tomu, co děláme (zámková dlažba, pokládka zámkové dlažby, pokládka dlažby). Nejprve bych chtěl poděkovat všem svým zákazníkům, kteří nám důvěřovali svěřili nám svou vizi a představu o zpevněných plochách kolem svých domů nebo firem a dovolili nám je zhmotnit, protože bez těchto lidí by to nešlo. Dále našim dodavatelům jako je BEST a.s., která je nejprogresivnější firmou v odvětví zaměřeného na ucelené řešení venkovní architektury v České republice. Je to společnost, která, stejně jako my, pracuje na sobě každý den. Závěrem děkuji svým lidem, kteří vydrželi mé nároky na kvalitu. Děkuji.
Jsme organizace, která položí od 20 m2 až po 500 m2 denně včetně kompletních dodávek všech materiálů.
Pokládka: zámková dlažba, betonová dlažba, kamenná dlažba, ploché dlažby, venkovní dlažba, žulové kostky, dlažby a obklady, pískovce, formátované desky, obruby, palisády, atd.
Upřednostňujeme však realizace, kde fantazie nemá hranice.

Cíle firmy:
Nechceme být největší, nejrychlejší nebo nejlevnější, ale nejlepší!

Rada pro zákazníky:
Vážení zákazníci, vím, že zpevněné plochy a zahradní architektura jsou poslední, avšak nemalá investice do Vašeho bydlení, ale věřte mi, že právě toto je stěžejní pilíř celé architektury, a proto tvrdím, že každý zákazník, každá realizace si zaslouží individuální a profesionální přístup. Proto při rozhodování nebo výběru povrchů uvažujte nadčasově, aby domov, který vytvoříte, byl i domovem Vašich dětí bez jakýchkoli změn a pozdějších modernizací.
Dbejte na to, aby zámkové dlažby dělala dlažební firma.

zámková dlažba - pokládka zámkové dlažby - pokládka dlažby - ceník


.: úvod :. .: o firmě :. .: činnost :. .: reference :. .: dotazy :. .: kontakt :. .: mapa webu :.
 © 2012 Created by Czechproduct